GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ FİZİBİLİTE-TEKLİF

KEŞİF-FİZİBİLİTE-FİYAT TEKLİFİ

Güneş enerji santrali kurmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçerek , eğitimli ve uzman mühendislerimizden ücretsiz olarak keşif hizmeti talep edebilirsiniz. Keşif sonucunda , üretim kapasitesinin en yüksek olması için araziniz veya çatınıza panellerinizi optimum şekilde yerleştirip, bu doğrultuda teklifiniz ve yatırımızın kaç yılda geri döneceğini gösteren fizibilite raporunu sizlere sunuyoruz . Ayrıca kurulumunuzu öz kaynak ile yapmak yerine uygun leasing ve finansman ile de yapabilirsiniz.

Tabii burada hatırlatılması gereken önemli bir konu var ; Her zaman alanınızın tamamını dolduracak panel yerleşimi yaparak GES kurmanız mümkün değil. 2019 yılı Yeni Lisanssız Elektrik Üretim yönetmeliğinde maksimum başvuru kapasitesi ,sözleşme gücünüz ile sınırlandırılmıştır. Bu kapasite kurulu güc ile karıştırılmamalıdır.

Örneğin 100kW kurulu gücü olan bir fabrikanın sözleşme gücü yaklaşık yüzde 60 kadardır yani 60kw dır. Ges Başvurusu bu kapasiteye göre yapılmaktadır. Önemli olan min. alan kullanılarak 60 kW kapasiteye ulaşmaktır.