Takyon Yapı ve Mühendislik - Hakkımızda
Dil Desteği Icon

KURUMSAL

Hakkımızda

AŞAĞIYA KAYDIR

Hakkımızda

Takyon Yapı Mühendislik San. Ltd. Şti. firması, kamu ve özel sektörde 2008 yılından beri çok sayıda çelik ve betonarme prefabrik sanayi yapıları, kapalı pazaryerleri otoparklar gibi bir çok büyük projenin, yapı ve mühendislik hizmetini birlikte başarı ile tamamlamış mühendisler ile kurulmuştur.

Projelerde müteahhit ve yüklenici rollerini bizzat üstlenilmesi, bu sayede elde edilen uygulama tecrübesini mühendislik ile harmanlayarak faaliyet konusu yapı mühendisliği alanında, en iyi hizmeti vermek amacında ilerlemektedir.

Yeni teknolojiler , uluslararası yönetmelik ve şartnameler ışığında, pozitif yönde kendini sürekli revize eden Takyon, mimari , statik , elektrik , mekanik alanlarında tecrübeli ve dinamik ekibiyle her projeyi mükemmeliyetçi yaklaşım ve en ince detayına kadar değerlendirip sizlerin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Takyon, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, mühendislik ve proje hizmetlerinin yanısıra, proje yönetimi, müşavirlik, kontrolörlük hizmetleriyle de sektörde öncü ve lider olmayı hedefliyor.Sertifikalarımız