Ne Yapıyoruz

MİMARİ PROJELER

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen mimari projelerde, işlevsellik, çevresel faktörler ve tüm diğer mimari öğelerin bileşimiyle çözümler üretilir. Küçük veya büyük ölçekli, basit veya çok fonksiyonlu yapıları kapsamına alan tüm projelere ait tasarım ve uygulamaların projelendirilmesi sürecine dahil olan tüm diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanır

BETONARME YAPILARIN STATİK PROJELERİ

Betonarme Yapıların Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği TBDY -2018 e göre Statik Analizi ve Boyutlandırılması ruhsat uygulama projelerinin oluşturulması

PREFARBRİK SANAYİ YAPI PROJELERİ

Entegre ön üretimli betonarme binaların Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği TBDY -2018 e göre analiz ve tasarımları

ÇELİK YAPI PROJELERİ

Çelik binaların veya geniş açıklıklı hangar tipi sanayi yapıların Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği TBDY -2018 e göre Statik Analizi , Boyutlandırılması ve birleşim hesaplarının yapılarak imalat montaj paftalarının ve ruhsat uygulama projelerinin oluşturulması:

KEŞİF- METRAJ- YAKLAŞIK MALİYET

Projeler tamamlandıktan sonra inşaat-elektrik -mekanik projelerindeki imalat kalemleri tek tek pozlandırılır. Her Poz için metraj hesabı yapılır. Bayındırlık birim fiyatları yada piyasa fiyatları toplanarak yaklaşık maliyet oluşturulur. Bu hizmet çok önemlidir. Yatırımcının projenin yaklaşık maliyeti konusunda öngörüye sahip olmasını ve yatırım öncesinde bütçesini kontrol etmesini sağlar. Ayrıca yatırımcı iş kalemleri bazında maliyet bilgisine sahip olacağından , kendisine verilen fiyat tekliflerini detaylı karşılaştırabilecek ve en ekonomik haliyle işini yaptırabilecektir.

İİNŞAAT MÜŞAVİRLİK

İnşaat denetim ve Kontrollük Hizmetleri . Şantiyede teknik ekip ile işin yakından takibi sözleşme ve teknik şartname esaslarına göre malzeme onayları , proje ve imalat kaliteleri kontrolleri yapılarak işin geçici kabul sürecine kadar ki kontrollük hizmetleridir.

GES GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ PROJE VE KURULUM

Yenilenebilir enerji kaynaklarının en başında gelen güneşten elde edilen ,çevre dostu GES santrali ile kendi enerjinizi üretmenizi sağlıyoruz. Konusunda uzman mühendislerimizin hazırladığı ücretsiz fizibilite raporu ile yatırımızın kaç yılda geri döneceği hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Yatırım kararı aldıktan sonra , Türkiye’nin her yerinde GES Projeleriniz için başvuru- proje -onay -kurulum- sistem kullanım anlaşmasına kadarki süreci de dahil olmak üzere en hızlı şekilde GES Santralinizin kurulmasını ve teknik danışmanlığınızı sağlıyoruz.